Aktivní rodič

Váš pomocník pro aktivní
a zdravý rodinný život

Přirozená podpora energie

Superior Magnesium vám přinese klidný spánek a dodá energii, abyste každodenní stresové situace zvládali v klidu a s lehkostí.

Buďte vždy připraveni na dobrodružství, které s rodičovstvím přichází.

PROZKOUMAT

Pro malé objevitele
i velké stratégy

Doplněk D3K2 v MCT oleji je určen pro celou vaši rodinu. Podporuje růst a vývoj vašich dětí, a zároveň dodává sílu vašemu imunitnímu systému.

V obdobích, kdy je slunečních paprsků nedostatek, je tento doplněk více než vítaným pomocníkem.

PROZKOUMAT
5 ranních rituálů pro aktivní rodiče

Každé ráno nabízí aktivním rodičům nové výzvy i příležitosti. Začít den správnými rituály může pozitivně ovlivnit celý váš den a pomoci vám zůstat produktivní, energičtí a v rovnováze i v hektickém rodinném a pracovním životě. Zde je pět klíčových ranních rituálů, které vám umožní efektivně vstoupit...

číst více
3 jednoduché tipy jak se vypořádat s únavou

Životní tempo nám v dnešní době klade mnoho nároků a často se ocitáme v kolotoči povinností, které vyvolávají pocity únavy a vyčerpání. Pokud funguje pod únavou dlouhodobě, může to negativně ovlivnit nejen naše fyzické, ale i duševní zdraví. V tomto článku se podíváme na tři jednoduché, avšak účinné...

číst více
Zdravé stravovací návyky pro rodiče na cestách

Jako rodič, který kombinuje rodinný život s kariérou, víte, jakou výzvou může být udržení zdravého jídelníčku pro sebe a své děti, zvláště když jste neustále na cestách. Mezi shonem pracovních schůzek, odvážení dětí do školy, zájmových kroužků a zajištěním domácích povinností, může být snadné sáhnou...

číst více

Bezpečné, přírodní a efektivní

Immunity+Pro podporu imunity

Superior MagnesiumLepší spánek a psychická pohoda

D3K2 v MCT olejiVitamín D3 pro celou rodinu

Co říkají naši zákazníci

Product Image

Adéla K.

★★★★☆

Nečekala jsem, že mi váš hořčík pomůže hned první noc. Vyzkoušela jsem jich již mnoho, ale teprve to vaše mi citelně pomáhá. V noci se nebudím a ráno se cítím opravdu odpočatá..

Oskar Š.

★★★★★

Vaše magnesium mi opravdu pomohlo. Po dvaceti letech co pracuji na směny jsem konečně spal více jak šest hodin v kuse.

Product Image
Product Image

Adéla J.

★★★★★

Z dvouhodinového usínání je dvacet minut a z nevyspalé a podrážděné matky je matka vyspalá a podrážděná o dost méně :) Jeden večer jsem si magnesium zapomněla vzít a divila jsem se, že se hodinu převaluji. Doporučuji všem!

Product Image

Michaela M.

★★★★★

D3K2 dáváme doma celá rodina. Děti se na kapičky vždycky těší. S manželem ho užíváme společně s Immunity+ a nemoc se nám tuhle sezonu zatím vyhýbá. Zároveň se mi o dost zlepšila kvalita zubů což připisuji právě D3K2.

Michal K.

★★★★★

Spánek se mi zlepšil, co ale vnímám nejvíc je zvládání stresu v práci. Což nejspíš ocení hlavně lidi, se kterými pracuji.

Product Image

Kateřina S.

★★★★★

Superior Magnesium je naše jediná záchrana s přítelem jak zvládat spánek s novorozencem. Už si spánek bez něj nedovedeme představit.

Ondřej K.

★★★★★

Vaše doplňky užívám už několik let a jsem spokojený. Začal jsem s magnesiem kvůli stresu v práci a postupně jsem zařadil i ostatní produkty. Pracovní stres na mě tolik nedopadá, spím celou noc bez probuzení a jsem daleko méně nemocný.

Do obchodu

Vaše příběhy s B.Side

Poslechněte si, jak Lence, mamince dvou dětí, fungují naše produkty a jak je s nimi spokojená.

Do obchodu

O nás

Propojujeme holistický koncept s inovací a lidským přístupem

Dnešní řečí bychom se mohli nazvat jako wellbeing startup. Motivujeme a příspíváme na cestě k duševní pohodě a rovnováze, ale také produktivě, výkonnosti a pevnějšímu zdraví.

Zjistit více

Zpět do obchodu