Kdo jsme

Věříme v sílu lidského těla, fyzickou i duševní.

O nás

Je na čase upřednostnit péči o sebe sama. Abychom byli schopni čelit novým výzvám, pracovat na naplnění svých vizí a efektivně zvládat složité úkoly a životní situace, potřebujeme mít otevřenou a svěží mysl.

B.Side reprezentuje druhou stranu a pomyslný protipól ke stresu, psychickému napětí, únavě a vyčerpání. Naší misí je pomáhat lidem naplnit svůj přirozený potenciál.

Těší nás!

Příběh B.Side začal psát Jiří Kilingr a Jan Maršálek v roce 2019 v rámci svého projektu TopAtlet. Dva trenéři z Hradce Králové, kteři měli vizi pomáhat profesionálním sportovcům zlepšovat jejich výkon. Ta je dodnes neopustila a rozšířila se od sportovců po každého, kdo se chce stát nejlepší verzí sebe sama.

Na úplném začátku jsme se rozhodli vyvinout vlastní doplněk stravy. Chtěli jsme, aby byl unikátní. Aby lidem skutečně pomáhal. Po půl roce intenzivního studia, výzkumů a testování spatřil světlo světa náš první produkt B.Side Superior Magnesium.

 
 

A protože cesta za naplněním lidského potenciálu je dlouhá a trnitá, neustále se od té doby vzděláváme, sbíráme a sdílíme informace, čerpáme inspiraci a vyvíjíme další užitečné doplňky pro ještě lepší mentální a fyzický výkon.

Od roku 2019, kdy jsme měli v ruce první krabičku B.Side Superior Magnesium se toho změnilo hodně. Dvě věci ale zůstaly stejné. Všechno je možné jen díky tomu, že nás práce baví a záleží nám na lidech. Máme potřebu naslouchat zákazníkům, starat se o ně, rozvíjet komunitu a určovat směr. Chceme být jedničkou v tom, co děláme.

Kdo je Jan Maršálek?

Už od dětství jsem tíhnul ke sportům, zejména k těm bojovým a také mě vždy zajímalo, jak funguje lidské tělo . Postupem času mě tato vášeň zcela pohltila, a proto jsem se rozhodl studovat sportovní školy, zápasit v boxu a stát se trenérem, koučem a výživovým specialistou. V oboru se pohybuji od roku 2011 a snažím se prostřednictvím vědeckého přístupu motivovat a pomáhat na cestě ke zdravému životnímu stylu a efektivnímu tréninku.

 
 

Kdo je Jiří Kilingr?

Pohyb mě v různých podobách provází již od útlého dětství, až mě v roce 2013 přivedl k trénování. Jako trenér jsem si dal za cíl pomáhat lidem zvládat své oblíbené aktivity ve zdraví, bez bolesti a zároveň jim pomáhat překonávat své limity. Postupem času jsem však zjistil, že kvalita života nezávisí pouze na tom, kolik času strávíme cvičením. Začal jsem se více zajímat o roli a význam spánku, stravovacích návyků a psychické rovnováhy v životě každého z nás. Proto jsme s Honzou založili projekt B.Side, se kterým chceme pomáhat lidem hledat způsoby, jak si svůj život užívat, ne přežívat.

Newsletter posíláme,
když to za to opravdu stojí.

Zpět do obchodu