FAQs

Jaké jsou vaše nejčastější dotazy?

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Budu se s Superior Magnesium cítit po ránu lépe?

Podle našich průzkumů spokojenosti se většina uživatelů skutečně probouzí svěžejší. Lepší probuzení do nového dne je v podstatě to hlavní, k čemu bylo B.Side Superior Magnesium stvořeno. Váš pocit se ale samozřejmě odvíjí i od vaší celkové spánkové hygieny a také od množství stresové zátěže, které musíte v daném období čelit. Chcete se dozvědět více o spánkové hygieně? Stáhnětě si zdarma náš ebook "O spánku"

 

Je možné brát Superior Magnesium i přes den?

Rozhodně ano. Kdy ho budete užívat, záleží na vaší preferenci. Značná část našich zákazníků si jej oblíbila užívat přes den, za účelem udržení pozornosti, hladiny energie a jako prevenci proti stresu.

Cítím po obědě únavu. Může mi Superior Magnesium pomoci?

Únava po obědě je obvykle způsobena reakcí trávicího systému na těžší jídlo, bohaté na sacharidy. Nicméně magnesium, pomáhá právě sacharidy dobře využít a tím tuto reakci snižuje. Bioaktivní vitamin B6 pak pomáhá buňkám produkovat energii.

Superior Magnesium a léky

Doporučujeme užívat lidem, kteří dlouhodobě užívají léky na zvýšený krevní tlak, hormonální antikoncepci, antidepresiva a léky na pálení žáhy. B.Side nedoporučujeme pacientům s ledvinovou nedostatečností léčených diuretiky.

Mohu brát Superior Magnesium ráno?

Pokud vás čeká psychicky náročný den, bude pro vás jeho užití po ránu lepší.

Budu se díky Superior Magnesiu cítit méně ve stresu?

Redukce stresu je určitě něco s čím vám může pomoci. Je navržen tak, aby několika mechanismy zároveň pomáhal chránit mozek před nadměrnou aktivací. Nejen, že vás tímto ochrání před stresem. Dokonce vám pomůže klidněji myslet a soustředit se. Pokud se chcete o práci se stresem dozvědět více, stáhněte si náš ebook "Umění relaxace"

V čem je Immunity+ lepší než konkurenční doplňky na podporu imunity?

B.Side Immunity+ obsahuje unikátní kombinaci hned několika opravdu účinných látek. Používané látky jsou vysoké kvality (testováno v české laboratoři), v dostatečném množství a funkci imunitního systému podporují skrze jeden, ale hned několik různých mechanismů. K tomu všemu pozitivně působí na spoustu dalších aspektů vašeho zdraví (např. srdce a cévy, kůže, hladina cukru v krvi). 

Na jak dlouho vydrží jedno balení?

Pokud chcete, od všech našich doplňků maximální účinnost doporučujeme dodržet předepsané dávkování. Jedno balení Immunity+ i Superior Magnesium ve skle vydrží na 30 dní. Větší balení v kompostovatelném doypacku vydrží na 90 dní.
Vyberte si balení vhodné právě pro vás

Jsou doplňky B.Side vegan friendly?

Ano.

Jak si mohu být jístý, že jsou pro mě produkty B.Side vhodné?

Pokud jste vystavování vysoké zátěži, ať už psychické, fyzické či oběma najednou, tak určitě ano. Vaše tělo může zažívat nadmíru stresu, který ovlivňuje nejen kvalitu spánku, funkci imunitního systému, ale i běžné fungování v životě. Produkty B.Side jsou stavěné tak, aby pomáhaly snižovat nadbytečnou stresovou aktivaci, ulehčovat produkci energie a podporovat optimální fungování v náročném období.

Mohu si vzít B.Side Superior Magnesium před tréninkem?

Doporučujeme ho spíše jako regenerační doplněk, může být však vhodný pro tréninkové lekce se zvýšenými nároky na soustředění.

Proč obsahuje B.Side Superior Magnesium 30mg bioaktivního vitamínu B6 (p5p) na dávku, což se rovná 2142% RHP (Referenční hodnota příjmu)?

Vitamin B6 napomáhá přeměně tryptofanu na serotonin, známy známý jako “hormon štěstí”. Tím podporuje relaxaci a dostupnost melatoninu pro snadnější usínání a hlubší spánek. S větším množstvím p5p jsou tyto procesy efektivnější. Ve studiích, bylo bezpečně používáno i mnohem vyšší množství s pozitivními výsledky a všichni uznávaní výrobci na trhu používají dávku mnohonásobně převyšující RHP.

Proč používáme koenzymovaný vitamín B6 (p5p - pyridoxal-5-phosphate) místo obyčejného vitamínu B6 (pyridoxin)

Než tělo může využít obyčejný vitamín B6, musí ho v játrech přeměnit na fosfátovou formu. P5p je fosfátová forma, která může být ihned využita a tak je její suplementace efektivnější. Existují vědecké důkazy, že 25mg p5p je účinnější než 300mg pyridoxinu.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Máte nějaké otázky? Zodpovíme je. Prosíme o pečlivé vyplnění kontaktních údajů.

Nevyplňujte toto pole:
Zpět do obchodu