FAQs

Obecné

Jak si mohu být jistý, že jsou pro mě produkty B.Side vhodné?

Pokud jste vystavování vysoké zátěži, ať už psychické, fyzické či oběma najednou, tak určitě ano. Vaše tělo může zažívat nadmíru stresu, který ovlivňuje nejen kvalitu spánku, funkci imunitního systému, ale i běžné fungování v životě. Produkty B.Side jsou stavěné tak, aby pomáhaly snižovat nadbytečnou stresovou aktivaci, ulehčovat produkci energie a podporovat optimální fungování v náročném období.

Trojúhelník

Jak dlouho trvá, než začnu vidět výsledky užívání produktů B.Side?

Účinky produktů B.Side se mohou lišit u každého jednotlivce. U některých lidí mohou být výsledky patrné již po krátké době užívání v rámci několika hodin, zatímco u jiných může trvat několik týdnů, než si všimnou pozitivních změn. Je důležité pravidelně užívat produkty B.Side a dodržovat doporučené dávkování.

Trojúhelník

Jsou doplňky B.Side vegan friendly?

Kromě produktu D3K2 jsou všechny naše produkty vegan friendly.

Trojúhelník

Na jak dlouho vydrží jedno balení?

Pokud chcete, od všech našich doplňků maximální účinnost doporučujeme dodržet předepsané dávkování. Jedno balení Immunity+ i Superior Magnesium ve skle vydrží na 30 dní. Větší balení v kompostovatelném doypacku vydrží na 90 dní. Balení D3K2 vám pak vydrží při doporučeném dávkování až půl roku. Vyberte si balení vhodné právě pro vás.

Trojúhelník

Můžu získat slevu na nákup?

Akční nabídky dostávají jednou za čas naši zákazníci prostřednictvím newsletteru. Přihlašte se k odběru, aby vám žádná sleva neunikla. (Přihlásit odběr newsletteru).

Trojúhelník

Mohu užívat produkty B.Side společně s jinými doplňky stravy?

V případě, že užíváte jiné doplňky stravy, je vždy vhodné se poradit s lékařem nebo farmaceutem. Mohou existovat kontraindikace mezi různými doplňky stravy nebo léky, a proto je důležité zajistit, aby jejich kombinace byla bezpečná a efektivní. Na trhu je tolik různých možností, že nejsme schopni ručit za bezpečnost kombinací produktů B.Side s produkty jiných značek. Pokud se ale jedná o kombinaci 2 a více produktů B.Side, je to v pořádku. Naše produkty jsou navrženy tak, abychom kombinováním dosáhli maximálního pozitivního účinku.

Trojúhelník

Může mi B.Side pomoci s problémy, jako je únava, stres nebo oslabená imunita?

Produkty B.Side jsou vyvinuty s cílem podporovat zdraví, zvláště v oblastech souvisejících s únavou, stresem a imunitní funkcí. Obsahují klíčové složky, které mohou pomoci s těmito problémy.

Trojúhelník

Existuje nějaký rozdíl mezi B.Side produkty a běžnými multivitaminy nebo doplňky stravy?

B.Side produkty jsou vyvinuty s ohledem na specifické potřeby a cíle, jako je snižování stresu, podpora spánku a posilování imunitního systému. Oproti běžným multivitaminům nebo doplňkům stravy mohou obsahovat kombinaci přírodních složek a adaptogenů v dostatečném množství, které mají specifické účinky na tělo a mysl.

Trojúhelník

Může mi B.Side pomoci zlepšit mé sportovní výkony a regeneraci?

Produkty B.Side mohou podpořit sportovní výkony a regeneraci tím, že poskytují důležité látky, které podporují energetické procesy a pomáhají snižovat nadměrný stres.

Trojúhelník

Superior Magnesium

Budu se s Superior Magnesium cítit po ránu lépe?

Podle našich průzkumů spokojenosti se většina uživatelů skutečně probouzí svěžejší. Lepší probuzení do nového dne je v podstatě to hlavní, k čemu bylo B.Side Superior Magnesium stvořeno. Váš pocit se ale samozřejmě odvíjí i od vaší celkové spánkové hygieny a také od množství stresové zátěže, které musíte v daném období čelit. Chcete se dozvědět více o spánkové hygieně? Stáhněte si zdarma náš ebook O spánku.

Trojúhelník

Je možné brát Superior Magnesium i přes den?

Rozhodně ano. Kdy ho budete užívat, záleží na vaší preferenci. Značná část našich zákazníků si jej oblíbila užívat přes den, za účelem udržení pozornosti, hladiny energie a jako prevenci proti stresu.

Trojúhelník

Cítím po obědě únavu. Může mi Superior Magnesium pomoci?

Únava po obědě je obvykle způsobena reakcí trávicího systému na těžší jídlo, bohaté na sacharidy. Nicméně magnesium, pomáhá právě sacharidy dobře využít a tím tuto reakci snižuje. Bioaktivní vitamin B6 pak pomáhá buňkám produkovat energii.

Trojúhelník

Mohu brát Superior Magnesium ráno?

Pokud vás čeká psychicky náročný den, bude pro vás jeho užití po ránu lepší.

Trojúhelník

Budu se díky Superior Magnesiu cítit méně ve stresu?

Redukce stresu je určitě něco s čím vám může pomoci. Je navržen tak, aby několika mechanismy zároveň pomáhal chránit mozek před nadměrnou aktivací. Nejen, že vás tímto ochrání před stresem. Dokonce vám pomůže klidněji myslet a soustředit se. Pokud se chcete o práci se stresem dozvědět více, stáhněte si náš ebook Umění relaxace.

Trojúhelník

Mohu si vzít B.Side Superior Magnesium před tréninkem?

Doporučujeme ho spíše jako regenerační doplněk, může být však vhodný pro tréninkové lekce se zvýšenými nároky na soustředění.

Trojúhelník

Proč obsahuje B.Side Superior Magnesium 30mg bioaktivního vitamínu B6 (p5p) na dávku, což se rovná 2142% RHP?

Vitamin B6 napomáhá přeměně tryptofanu na serotonin, známý jako “hormon štěstí”. Tím podporuje relaxaci a dostupnost melatoninu pro snadnější usínání a hlubší spánek. S větším množstvím p5p jsou tyto procesy efektivnější. Ve studiích, bylo bezpečně používáno i mnohem vyšší množství s pozitivními výsledky a všichni uznávaní výrobci na trhu používají dávku mnohonásobně převyšující RHP.

Trojúhelník

Proč používáme koenzymovaný vitamín B6 (p5p - pyridoxal-5-phosphate) místo obyčejného vitamínu B6 (pyridoxin)?

Než tělo může využít obyčejný vitamín B6, musí ho v játrech přeměnit na fosfátovou formu. P5p je fosfátová forma, která může být ihned využita a tak je její suplementace efektivnější. Existují vědecké důkazy, že 25mg p5p je účinnější než 300mg pyridoxinu.

Trojúhelník

Immunity+

V čem je B.Side Immunity+ lepší, než konkurenční přípravky?

B.Side Immunity+ obsahuje hned několik opravdu účinných látek. Používané látky jsou vysoké kvality (testováno v české laboratoři), v dostatečném množství a funkci imunitního systému podporují skrze několik různých mechanismů. K tomu všemu pozitivně působí na spoustu dalších aspektů vašeho zdraví (např. srdce a cévy, kůže, hladina cukru v krvi).

Trojúhelník

Existují nějaké vedlejší účinky spojené s užíváním B.Side Immunity+?

Vedlejší účinky se mohou vyskytovat u lidí alergických na houbu reishi. Může se jednat vyrážky, svědění nebo obtížnější dýchání. Pokud by se u vás něco takového objevilo, doporučujeme několik dní Immunity+ vynechat.

Trojúhelník

Může B.Side Immunity+ pomoci při prevenci nachlazení?

B.Side Immunity je navržen tak, aby podporoval imunitní systém a zdraví obecně. Nicméně, není možné garantovat, že vás před nachlazením zcela ochrání. Správná imunita může však pomoci tělu lépe bojovat proti různým infekcím, včetně nachlazení. Je však důležité dodržovat také další preventivní opatření, jako je časté mytí rukou a dodržování hygienických návyků.

Trojúhelník

Jak často bych měl/a užívat B.Side Immunity+?

Doporučuje se užívat B.Side Immunity+ pravidelně jako součást vaší denní rutiny. Doporučené dávkování je 2 kapsle denně. Je vhodné užívat je s jídlem a dostatečným množstvím vody.

Trojúhelník

Jak dlouho trvá, než začnu pozorovat účinky B.Side Immunity+?

Účinky B.Side Immunity+ se mohou lišit u jednotlivých osob a závisí na různých faktorech, včetně vašeho zdravotního stavu a životního stylu. Někteří lidé mohou pozorovat změny ve své imunitní odpovědi a pohodlí již po několika týdnech pravidelného užívání. Pro dosažení optimálních výsledků se doporučuje užívat B.Side Immunity+ pravidelně a dlouhodobě.

Trojúhelník

Může B.Side Immunity+ interagovat s jinými léky?

B.Side Immunity+ může zesílit efekt léků na ředění krve a snížení krevního tlaku. Může také nepříznivě reagovat s léky, které potlačují aktivitu imunitního systému. Pokud berete jakékoliv léky, konzultujte užívání našich produktů s lékařem.

Trojúhelník

Je B.Side Immunity+ vhodný pro děti?

B.Side Immunity+ je určen primárně pro dospělé.

Trojúhelník

Mohu užívat B.Side Immunity+ společně s jinými doplňky stravy?

Immunity+ byste neměli užívat dohromady s dalšími doplňky obsahujícími zinek. Naopak kombinace s dalšími doplňky B.Side je doporučená k dosažení maximálního pozitivního účinku.

Trojúhelník

Calm B.ook

Co je Calm Book?

Calm Book je kniha, která nabízí sérii relaxačních a sebeterapeutických cvičení. Je navržena tak, aby pozitivně přispívala k osobnímu rozvoji a pomáhala objevovat přirozený potenciál každého z nás hravou formou.

Trojúhelník

Jaká je hlavní myšlenka knihy Calm Book?

Hlavní myšlenka knihy Calm Book je upozornit na to, že stres by neměl být normální součástí našeho života. Kniha se zaměřuje na poskytnutí jednoduchých a účinných možností, jak s ním zacházet.

Trojúhelník

Jaké cvičení mohu očekávat v knize Calm Book?

V knize Calm Book naleznete různé relaxační a sebeterapeutické cvičení. Můžete se těšit na techniky dýchání, meditace, vizualizace, afirmace a další praktiky, které vám pomohou získat klid a vyrovnat se se stresem.

Trojúhelník

Je kniha vhodná pro začátečníky?

Ano, kniha Calm Book je vhodná jak pro začátečníky, kteří se teprve seznamují s tématem relaxace a sebeterapie, tak pro ty, kteří již mají nějaké zkušenosti. Obsahuje jednoduché a srozumitelné návody, které vám pomohou začít a rozvíjet svou praxi.

Trojúhelník

Je Calm Book vhodná i pro děti?

Ano, Calm Book je vhodná i pro děti od 7 let. Obsahuje speciálně vybraná cvičení a techniky, které jsou přizpůsobeny jejich věku a potřebám. Pomáhá dětem objevovat a rozvíjet jejich přirozený potenciál, učí je relaxovat a zvládat stresové situace.

Trojúhelník

Kolik cvičení je obsaženo v knize?

V knize je celkem 14 vedených cvičení, které zahranují squiggle game, omalovánky, spojovačky, levá pravá, malování podle dechu, malování podle hudby, origami, hádanky, hledání rozdílů, meditace, zklidnění emocí, restart, imaginace a dopis budoucnosti.

Trojúhelník

Jak může kniha Calm Book přispět k mému osobnímu rozvoji?

Calm Book vám poskytuje nástroje a techniky, které vám umožní aktivně se starat o své duševní a emocionální blaho. Pomáhá vám objevovat a rozvíjet váš přirozený potenciál a přináší vám nápady, jak se vyrovnávat se stresem a nalézt vnitřní klid.

Trojúhelník

Potřebuji mít umělecké nadání nebo speciální znalosti pro využití této knihy?

Ne, pro použití této knihy nejsou potřebné žádné umělecké nadání ani speciální znalosti. Stačí vám pouze tužka a barevné pastelky. Cílem knihy není vás naučit kreslit.

Trojúhelník

D3K2 v MCT oleji

Z čeho je vyroben vitamín D3?

Vitamín D3, známý také jako cholekalciferol, získáváme z lanolínu, což je přírodní voskovitá látka nacházející se v ovčí vlně. Lanolín extrahujeme z ovčí vlny během procesu zpracování a čištění vlněných vláken a následně z něj v laboratorních podmínkách vyrábíme vitamín D3.

Trojúhelník

Mohou vitamín D3K2 užívat děti?

Ano. Množství vitamínu D3K2 vhodné pro děti závisí na věku a doporučeném denním příjmu: Děti ve věku 0-11 měsíců: 400-600 IU denně (u miminek do 6 měsíců může být horní hranice 1 000 IU, do 12 měsíců 1 500 IU). Děti ve věku 1-2 let: 600 IU denně (s horní hranicí 2 500 IU). Děti ve věku 2-3 let: 600-800 IU denně (s horní hranicí 2 500 IU). Děti ve věku 3-8 let: 1 000 IU denně (s horní hranicí 3 000 IU). Děti ve věku 8-18 let: 1 000-2 000 IU denně (s horní hranicí 4 000 IU). Je důležité brát v úvahu, že tělesný stav a individuální potřeby se mohou u dětí lišit. Před zahájením jakýchkoliv doplňků stravy, včetně vitamínu D3K2, byste měli vždy konzultovat s lékařem nebo pediatrem, zejména pokud má vaše dítě zvláštní potřeby nebo zdravotní problémy.

Trojúhelník

Komu je doporučeno užívat vitamín D3?

Vitamín D3 je vhodný pro všechny věkové skupiny, ale je obzvláště důležitý pro ty, kteří mají omezený přístup k přirozenému slunečnímu světlu, včetně starších osob, těhotných žen, lidí s tmavou pletí a těch, co trpí nadváhou nebo obezitou. Existuje také řada genetických mutací, které znemožňují správně získávat vitamín D3 ze slunce. Tito jedinci mohou ze suplementace vitaminu D3 významně benefitovat.

Trojúhelník

Proč je důležité užívat vitamín D3?

I když naše tělo může samo vytvářet vitamín D3 z expozice slunečnímu záření, přibližně 70-80 % obyvatel České republiky trpí jeho nedostatečnou hladinou. Z tohoto důvodu se doporučuje doplňovat vitamín D3 externě, a to v kombinaci s dalšími vitamíny, jako je vitamín K2 a vápník, které se synergicky doplňují. Pro maximální podporu imunitní funkce je pak ideální brát vitamin D3 spolu s organickým zinkem a betaglukany, jenž najdete v našem produktu Immunity+

Trojúhelník

Z čeho se vyrábí vitamín K2?

Vitamín K2 je vytvářen prostřednictvím organické syntézy z přírodních surovin, konkrétně z geraniolu a farnesolu. Tyto suroviny jsou získávány z rostlinných zdrojů, jako jsou růže a citronová tráva.

Trojúhelník

Jaké pozitivní zdravotní účinky má vitamín K2?

Vitamín K2 hraje nezbytnou roli v podpoře správné funkce proteinů, které pomáhají vázat vápník a podílejí se na udržování normální struktury kostí, kloubů, zubů a arteriálních stěn. Zároveň hraje důležitou roli v regulaci růstu buněk.

Trojúhelník

Proč je důležité užívat vitamín K2?

Vitamín K2 hraje kritickou roli v transportu vápníku do cílových tkání, aby se zabránilo jeho ukládání do cévních stěn, což může vést k arteriální kalcifikaci. Tímto způsobem vitamín K2 také podporuje přeměnu klíčových tělesných bílkovin do jejich aktivních forem, což má významný dopad na celkové zdraví.

Trojúhelník

Kdo by měl zvážit užívání vitamínu K2?

Vitamín K2 je vhodný pro všechny, kteří nezískávají jeho dostatečné množství ze stravy. Zejména by ho měli zvážit osoby s vyšším rizikem kardiovaskulárních onemocnění, cukrovky nebo osteoporózy.

Trojúhelník

BroccoPure Detox & Longevity

Co je sulforafan?

Sulforafan je přírodní sloučenina nacházející se v některých zeleninách, zejména v brokolici, květáku, kapustě, rukole a dalších zeleninách z čeledi kapustovitých.

Trojúhelník

Jaký má sulforafan prospěch pro zdraví?

Sulforafan je spojován s různými zdravotními benefity, včetně antioxidačních vlastností, podpory detoxikace a zpomalení stárnutí buněk.

Trojúhelník

Z čeho se BroccoPure vyrábí?

BroccoPure obsahuje extrakt ze semen brokolice nadstandartní kvality (SanBroc®) – 500mg, extrakt z ostropestřce mariánského (80 % silymarin, 30 % silybin) – 100mg a extrakt ze semen hořčice 10:1 – 200mg.

Trojúhelník

Pro koho je BroccoPure vhodný?

Pro každého, kdo hledá kvalitní přírodní podporu svého zdraví nebo chce snížit toxickou zátěž působící na jeho organismu. Obzvláště vhodné pro lidi vystavené toxickým látkám jako jsou těžké kovy, spaliny v ovzduší nebo jiné, škodlivé chemikálie.

Trojúhelník

Jak dlouho trvá, než začnu pozorovat účinky BroccoPure?

Individuální reakce může variabilně záviset na tělesné hmotnosti, životním stylu a genetických faktorech. Zpravidla k efektu dochází během několika hodin, nicméně u zdravého člověka je složité tyto účinky pozorovat. BroccoPure Detox & Longevity neovlivňuje přímo činnost mozku ani jeho neurotransmiterů, jako je tomu třeba u Superior Magnesia, tudíž jeho účinky nemůžete “cítit”.

Trojúhelník

Lze BroccoPure užívat s jinými doplňky či léky?

Kombinaci doplňků stravy a léků doporučujeme konzultovat s lékařem.

Trojúhelník
Zpět do obchodu