Immunity+ 180 kapslí

  • Kombinace prověřených adaptogenů, vitamínu C a zinku
  • Posiluje obranyschopnost organismu
  • Podporuje zdraví dýchacích cest
  • Přispívá k normální funkci imunitního systému
  • Laboratorně testováno v ČR
  • Vysoká absorpce a kvalita surovin
  • Doplněk je vhodný pro vegany
Skladem
1 959 Kč 1 749,11 Kč bez DPH
Kategorie: E-shop
imunity front bag (1)
ZDARMAZDARMA

Zdraví ve dvou tobolkách

Podpora imunitního systému

Podpora zdraví dýchacích cest

Vysoká vstřebatelnost a kvalita použitých látek

Laboratorně testováno v ČR

Pečlivě vybrané přírodní adaptogeny

B.Side Immunity+ jsme vytvořili k maximální podpoře imunitního systému a obranyschopnosti proti nežádoucím jevům. Strávili jsme hodiny v desítkách vědeckých studií a článků, než spatřila světlo světa první tobolka unikátní kombinace organického zinku, vitamínu C, královské houby reishi a kořene astragalu.

 

100% garance spokojenosti

Vyzkoušejte produkty B.Side v klidu a bez obav z vyhození peněz do vzduchu. Kdyby vám náhodou nevyhovovaly, vrátíme vám 100 % z ceny zpět.

Jak to funguje

Tlumí škodlivé látky v těle

Zinek je nezbytný minerál, který se účastní více než 300 procesů v lidském těle. Přispívá ke tlumení škodlivých látek a oxidativního stresu, podporuje metabolismus, podílí se na produkci testosteronu, posiluje zdraví kůže, kostí, vlasů, nehtů a mnoho jiného.

Chrání před oxidativní stresem

Vitamín C patří mezi nejznámější látky prospěšné pro imunitní systém. Kromě přínosu pro imunitu je céčko důležité jako ochrana před oxidativním stresem a také k produkci kolagenu, jehož nedostatek postihuje zejména cévy, vazy, šlachy a kůži.

Udržuje obranyschopnost v harmonii

Reishi – královská houba tradiční čínské medicíny – pomáhá imunitnímu systému najít přirozený stupeň aktivity. Na jedné straně zvyšuje množství imunitních buněk bojujících proti všemu, co do těla nepatří. Na straně druhé přivádí obranyschopnost k harmonii.

Aktivuje imunitní buňky

Kozinec blanitý je dalším základním pilířem tradiční čínské medicíny. Chrání srdce a ledviny a je pro nás přínosný zejména díky aktivaci imunitních buněk. Stejně jako zinek nebo reishi je dobrým pomocníkem v tlumení škodlivých látek v těle.

FAQ

V čem je B.Side Immunity+ lepší, než konkurenční přípravky?

B.Side Immunity+ obsahuje hned několik opravdu účinných látek. Používané látky jsou vysoké kvality (testováno v české laboratoři), v dostatečném množství a funkci imunitního systému podporují skrze několik různých mechanismů. K tomu všemu pozitivně působí na spoustu dalších aspektů vašeho zdraví (např. srdce a cévy, kůže, hladina cukru v krvi).

Trojúhelník

Existují nějaké vedlejší účinky spojené s užíváním B.Side Immunity+?

Vedlejší účinky se mohou vyskytovat u lidí alergických na houbu reishi. Může se jednat vyrážky, svědění nebo obtížnější dýchání. Pokud by se u vás něco takového objevilo, doporučujeme několik dní Immunity+ vynechat.

Trojúhelník

Může B.Side Immunity+ pomoci při prevenci nachlazení?

B.Side Immunity je navržen tak, aby podporoval imunitní systém a zdraví obecně. Nicméně, není možné garantovat, že vás před nachlazením zcela ochrání. Správná imunita může však pomoci tělu lépe bojovat proti různým infekcím, včetně nachlazení. Je však důležité dodržovat také další preventivní opatření, jako je časté mytí rukou a dodržování hygienických návyků.

Trojúhelník

Jak často bych měl/a užívat B.Side Immunity+?

Doporučuje se užívat B.Side Immunity+ pravidelně jako součást vaší denní rutiny. Doporučené dávkování je 2 kapsle denně. Je vhodné užívat je s jídlem a dostatečným množstvím vody.

Trojúhelník

Jak dlouho trvá, než začnu pozorovat účinky B.Side Immunity+?

Účinky B.Side Immunity+ se mohou lišit u jednotlivých osob a závisí na různých faktorech, včetně vašeho zdravotního stavu a životního stylu. Někteří lidé mohou pozorovat změny ve své imunitní odpovědi a pohodlí již po několika týdnech pravidelného užívání. Pro dosažení optimálních výsledků se doporučuje užívat B.Side Immunity+ pravidelně a dlouhodobě.

Trojúhelník

Může B.Side Immunity+ interagovat s jinými léky?

B.Side Immunity+ může zesílit efekt léků na ředění krve a snížení krevního tlaku. Může také nepříznivě reagovat s léky, které potlačují aktivitu imunitního systému. Pokud berete jakékoliv léky, konzultujte užívání našich produktů s lékařem.

Trojúhelník

Je B.Side Immunity+ vhodný pro děti?

B.Side Immunity+ je určen primárně pro dospělé.

Trojúhelník

Mohu užívat B.Side Immunity+ společně s jinými doplňky stravy?

Immunity+ byste neměli užívat dohromady s dalšími doplňky obsahujícími zinek. Naopak kombinace s dalšími doplňky B.Side je doporučená k dosažení maximálního pozitivního účinku.

Trojúhelník

Jak produkt používat?

2 tobolky najednou 1x denně dohromady s jídlem.

Složení doplňku B.Side Immunity+ v jedné dávce (2 kapsle)

Reishi extrakt 600 mg -
Astragalus extrakt 10:1 100 mg -
Zinek (bisglycinát zinečnatý) 15 mg 150% RHP*
Vitamin C (kyselina L-askorbová) 80 mg 100% RHP*
Měď (citrát měďnatý) 0,5 mg 50% RHP*

*RHP = referenční hodnota příjmu.

Uchovávejte mimo dosah dětí. Výrobek není vhodný pro děti, těhotné a kojící ženy. Výrobek nenahrazuje pestrou stravu.
Dodržujte doporučené denní dávkování. Skladujte v suchu a chladu. Užívání doporučujeme konzultovat s lékařem.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

B.Side nabízí vysoce kvalitní produkty, které podporují každodenní fyzické i psychické zdraví. Produkty dlouhodobě zlepšují kvalitu spánku, odolnost vůči stresu, soustředění a regeneraci.

Zpět do obchodu