Červené brýle blokující modré a zelené světlo + pevné pouzdro

  • Přispívají ke zlepšení kvality spánku
  • Podílí se na zvýšení ranní energie
  • Blokují 100 % modrého a zeleného světla
Skladem
669 Kč 597,32 Kč bez DPH
Kategorie: E-shop

Vyspěte se tak, abyste si skutečně odpočinuli

Obrazovky proti spánku

Koukáte v posteli do mobilu, na televizi nebo si čtete? Světlo, kterému se večer před usnutím vystavujeme, přímo ovlivňuje, jak se nám spí. Jeho zelená a modrá složka se negativně podepisuje na vylučování melatoninu, hormonu spánku, a tím narušuje spánkový cyklus.

B.Side Červené brýle blokují zelené a modré světlo až do vlnové délky 565 nm. Jsou skvělým pomocníkem, jak si dopřát klidný, hluboký a zdravý spánek.

Důležitost Melatoninu

Melatonin se začíná v těle uvolňovat ve večerních hodinách, vrcholu dosahuje před půlnocí a dosaženou hladinu si udržuje do brzkého rána. Pomáhá spánek nejen navodit, ale také určuje jeho hloubku.

Nošení B.Side Červených brýlí hodinu až dvě před usnutím umožňuje našemu tělu přirozenou tvorbu melatoninu. Probudíte se tak odpočatí a svěží.

KOUPIT

Vyzkoušejte produkty B.Side v klidu a bez obav z vyhození peněz do vzduchu. Kdyby vám náhodou nevyhovovaly, vrátíme vám 100 % z ceny zpět.
VÍCE O GARANCI

 

Modré světlo: kdy pomáhá a kdy škodí?

O modrém světle jste možná už něco slyšeli a nejspíš to nebylo nic obzvlášť pozitivního. Abychom mohli pochopit, jak nám pomáhá nebo škodí, musíme si vysvětlit pojem cirkadiánní rytmy. Jak jistě dobře víte...

ČÍST DÁLE

Opravdu to funguje. Podívejte se, jak jsme brýle testovali.

Všechno, na co se nás často ptáte,
jsme sepsali černé na bílém.

ČÍST VÍCE

 

Pro ještě vyšší účinnost

Brýle fungují nejlépe v kombinaci
s B.Side Superior Magnesium.

KOUPIT

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

B.Side nabízí vysoce kvalitní produkty, které podporují každodenní fyzické i psychické zdraví. Produkty dlouhodobě zlepšují kvalitu spánku, odolnost vůči stresu, soustředění a regeneraci.

Zpět do obchodu