Balíček vše pro imunitu

  • Přispívá k normální funkci imunitního systému
  • Posiluje obranyschopnost organismu
  • Podporuje zdraví dýchacích cest
  • Přispívá k udržení zdravých zubů
  • Podporuje normální funkci svalů
  • Pozitivně působí na psychické zdraví
  • Přispívá k udržení zdraví kostí
Skladem
1 079 Kč 963,39 Kč bez DPH
Kategorie: E-shop
immunity d3k2 (1)
Tip

Zdraví na dosah ruky

Podpora imunitního systému

Vysoká vstřebatelnost a kvalita použitých látek

Laboratorně testováno v ČR

Garance spokojenosti

Mějte svoji imunitu pod kontrolou

Dobře fungující imunita = základ zdraví. Aby lidské tělo ustálo všechny negativní vlivy okolí, potřebujeme silnou obranyschopnost. Dali jsme proto dohromady potřebnou dávku přírodních látek, vitamínů a minerálů, které maximálně podpoří náš imunitní systém.

Objevte unikátní kombinaci organického zinku, vitamínu C, královské houby reishi a kořene astragalu s vitamínem D3K2 v maximální kvalitě a doplňte do svého organismu vše, co pro zdraví potřebujete.

 

100% garance spokojenosti

Vyzkoušejte produkty B.Side v klidu a bez obav z vyhození peněz do vzduchu. Kdyby vám náhodou nevyhovovaly, vrátíme vám 100 % z ceny zpět.

Co balíček Vše pro imunitu obsahuje?

Immunity+ 60 kapslí

Tlumí škodlivé látky v těle

Zinek je nezbytný minerál, který se účastní více než 300 procesů v lidském těle. Přispívá ke tlumení škodlivých látek a oxidativního stresu, podporuje metabolismus, podílí se na produkci testosteronu, posiluje zdraví kůže, kostí, vlasů, nehtů a mnoho jiného.

Chrání před oxidativní stresem

Vitamín C patří mezi nejznámější látky prospěšné pro imunitní systém. Kromě přínosu pro imunitu je céčko důležité jako ochrana před oxidativním stresem a také k produkci kolagenu, jehož nedostatek postihuje zejména cévy, vazy, šlachy a kůži.

Udržuje obranyschopnost v harmonii

Reishi – královská houba tradiční čínské medicíny – pomáhá imunitnímu systému najít přirozený stupeň aktivity. Na jedné straně zvyšuje množství imunitních buněk bojujících proti všemu, co do těla nepatří. Na straně druhé přivádí obranyschopnost k harmonii.

Aktivuje imunitní buňky

Kozinec blanitý je dalším základním pilířem tradiční čínské medicíny. Chrání srdce a ledviny a je pro nás přínosný zejména díky aktivaci imunitních buněk. Stejně jako zinek nebo reishi je dobrým pomocníkem v tlumení škodlivých látek v těle.

D3K2 v MCT oleji 180 dávek

Blahodárné účinky na celkové zdraví

Vitamin D3 vzniká přirozeně v kůži díky slunečnímu záření. Jeho klíčová úloha spočívá v řadě fyziologických procesů - od udržování zdravých kostí, pevných zubů přes posílení imunitního systému až po podporu správné funkce svalů.

Parťáci pro srdce a kosti v kondici

Vitamin D3 potřebuje pro optimální využití svého potenciálu vitamin K2. Ten má schopnost směřovat vápník do kostí a odvádět ho z cév, čímž redukuje riziko ukládání vápníku v cévním systému a podporuje tak zdravou srdeční funkci a prevenci osteoporózy.

Jednoduché užívání pomocí kapek

Naše kombinace vitaminů D3 a K2 obsahuje díky pečlivě vybraným přírodním zdrojům čisté látky v maximální kvalitě se správným vstřebáváním. Lepšího společníka pro každodenní podporu vašeho zdraví proto jen tak nenajdete.

Biodostupné látky ve formě oleje

B.Side Vitamin D3K2 je vyrobený z kvalitních surovin bez jakýchkoliv přidaných konzervačních látek nebo umělých přísad a je vhodný pro vegetariány. Navíc je dobře stravitelný a má neutrální chuť, aby bylo jeho užívání co nejsnadnější.

Jak produkty používat?

B.Side Immunity+

2 tobolky najednou 1x denně dohromady s jídlem.

Vitamín D3K2

4 kapky s jídlem nebo po jídle

FAQ

V čem je Immunity+ lepší, než konkurenční přípravky?

B.Side Immunity+ obsahuje hned několik opravdu účinných látek. Používané látky jsou vysoké kvality (testováno v české laboratoři), v dostatečném množství a funkci imunitního systému podporují skrze několik různých mechanismů. K tomu všemu pozitivně působí na spoustu dalších aspektů vašeho zdraví (např. srdce a cévy, kůže, hladina cukru v krvi).

Trojúhelník

Jak často bych měl/a užívat Immunity+?

Doporučuje se užívat B.Side Immunity+ pravidelně jako součást vaší denní rutiny. Doporučené dávkování je 2 kapsle denně. Je vhodné užívat je s jídlem a dostatečným množstvím vody.

Trojúhelník

Jak dlouho trvá, než začnu pozorovat účinky Immunity+?

Účinky B.Side Immunity+ se mohou lišit u jednotlivých osob a závisí na různých faktorech, včetně vašeho zdravotního stavu a životního stylu. Někteří lidé mohou pozorovat změny ve své imunitní odpovědi a pohodlí již po několika týdnech pravidelného užívání. Pro dosažení optimálních výsledků se doporučuje užívat Immunity+ pravidelně a dlouhodobě.

Trojúhelník

Mohu užívat Immunity+ společně s jinými doplňky stravy?

Immunity+ byste neměli užívat dohromady s dalšími doplňky obsahujícími zinek. Naopak kombinace s dalšími doplňky B.Side je doporučená k dosažení maximálního pozitivního účinku.

Trojúhelník

Proč je důležité užívat vitamín D3?

I když naše tělo může samo vytvářet vitamín D3 z expozice slunečnímu záření, přibližně 70-80 % obyvatel České republiky trpí jeho nedostatečnou hladinou. Z tohoto důvodu se doporučuje doplňovat vitamín D3 externě, a to v kombinaci s dalšími vitamíny, jako je vitamín K2 a vápník, které se synergicky doplňují. Pro maximální podporu imunitní funkce je pak ideální brát vitamin D3 spolu s organickým zinkem a betaglukany, jenž najdete v našem produktu Immunity+

Trojúhelník

Komu je doporučeno užívat vitamín D3?

Vitamín D3 je vhodný pro všechny věkové skupiny, ale je obzvláště důležitý pro ty, kteří mají omezený přístup k přirozenému slunečnímu světlu, včetně starších osob, těhotných žen, lidí s tmavou pletí a těch, co trpí nadváhou nebo obezitou. Existuje také řada genetických mutací, které znemožňují správně získávat vitamín D3 ze slunce. Tito jedinci mohou ze suplementace vitaminu D3 významně benefitovat.

Trojúhelník

Proč je důležité užívat vitamín K2?

Vitamín K2 hraje kritickou roli v transportu vápníku do cílových tkání, aby se zabránilo jeho ukládání do cévních stěn, což může vést k arteriální kalcifikaci. Tímto způsobem vitamín K2 také podporuje přeměnu klíčových tělesných bílkovin do jejich aktivních forem, což má významný dopad na celkové zdraví.

Trojúhelník

Kdo by měl zvážit užívání vitamínu K2?

Vitamín K2 je vhodný pro všechny, kteří nezískávají jeho dostatečné množství ze stravy. Zejména by ho měli zvážit osoby s vyšším rizikem kardiovaskulárních onemocnění, cukrovky nebo osteoporózy.

Trojúhelník

Složení doplňku B.Side Immunity+ v jedné dávce (2 kapsle)

Reishi extrakt 600 mg -
Astragalus extrakt 10:1 100 mg -
Zinek (bisglycinát zinečnatý) 15 mg *150% RHP
Vitamin C (kyselina L-askorbová) 80 mg *100% RHP
Měď (citrát měďnatý) 0,5 mg *50% RHP

*RHP = referenční hodnota příjmu.

Složení doplňku B.Side D3K2 v jedné dávce (4 kapky)

Vitamín D3 25 μg (1000 IU) *500 % RHP
Vitamín K2 30 mg *67 % RHP

*RHP = referenční hodnota příjmu.

Uchovávejte mimo dosah dětí. Výrobek není vhodný pro děti, těhotné a kojící ženy. Výrobek nenahrazuje pestrou stravu.
Dodržujte doporučené denní dávkování. Skladujte v suchu a chladu. Užívání doporučujeme konzultovat s lékařem.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

B.Side nabízí vysoce kvalitní produkty, které podporují každodenní fyzické i psychické zdraví. Produkty dlouhodobě zlepšují kvalitu spánku, odolnost vůči stresu, soustředění a regeneraci.

Zpět do obchodu