Balíček maximum zdraví

  • Kombinace prověřených adaptogenů, vitamínu C a zinku
  • Posiluje obranyschopnost organismu
  • Podporuje zdraví dýchacích cest
  • Přispívá k normální funkci imunitního systému
  • Unikátní kombinace látek se synergickým efektem
  • Pozitivně působí na spánek
  • Přispívá k okamžitému soustředění a produktivitě
  • Podílí se na snížení míry stresu a únavy
Skladem
1 279 Kč 1 141,96 Kč bez DPH
Kategorie: E-shop
magnesium+immunity (1)
Tip

Dodejte svému tělu vše co potřebuje

Podpora imunitního systému

Podpora zdraví dýchacích cest

Pozitivně působí na spánek

Podílí se na snížení míry stresu a únavy

Dodejte svému tělu vše, co potřebuje

Lidské tělo je nepřetržitě vystavováno vysokým fyzickým a psychickým nárokům. Sestavili jsme proto balíček, který se o vás postará. Díky nejúčinnější formě hořčíku s l-theaninem a bioaktivním vitamínem B6 si dopřejete ničím nerušený spánek, budete se cítit plní energie a naše unikátní kombinace zinku, vitaminu C, Reishi a Astragalu pomůže ochránit vaši imunitu ve všech ročních obdobích.


 

100% garance spokojenosti

Vyzkoušejte produkty B.Side v klidu a bez obav z vyhození peněz do vzduchu. Kdyby vám náhodou nevyhovovaly, vrátíme vám 100 % z ceny zpět.

Co balíček maximum zdraví obsahuje?

Superior Magnesium 90 kapslí

Zvyšuje kvalitu spánku

Hořčík je nezbytný minerál, který se účastní více než 300 procesů v lidském těle. Má využití ve funkcích nervové tkáně, kde pozitivně působí na kvalitu spánku, přispívá ke snížení fyzického i psychického vyčerpání a podílí se na schopnosti regenerace po sportovním výkonu.

Nastartuje vaši mysl k soustředění

Díky L-Theaninu – aminokyselině, která se přirozeně vyskytuje v čaji a jako jedna z mála dokáže prostoupit hranici mezi krevním oběhem a nervovou tkání mozku, blokuje receptory vzrušivých neurotransmiterů. Podílí se na zmírnění pocitu stresu a napětí, přispívá k okamžitému soustředění a klidnému spánku.

Zmírňuje pocit stresu

Na základě vitamínu B6 ve formě pyridoxal 5 fosfát (P5P) přispívá k optimalizaci stresového hormonu kortizol, pozitivně působí na imunitní systém a posiluje účinky hořčíku a L-Theaninu. Klíčovou vlastností je okamžitá využitelnost pro tělo a správné vstřebání v organismu.

Immunity+ 60 kapslí

Tlumí škodlivé látky v těle

Zinek je nezbytný minerál, který se účastní více než 300 procesů v lidském těle. Přispívá ke tlumení škodlivých látek a oxidativního stresu, podporuje metabolismus, podílí se na produkci testosteronu, posiluje zdraví kůže, kostí, vlasů, nehtů a mnoho jiného.

Chrání před oxidativní stresem

Vitamín C patří mezi nejznámější látky prospěšné pro imunitní systém. Kromě přínosu pro imunitu je céčko důležité jako ochrana před oxidativním stresem a také k produkci kolagenu, jehož nedostatek postihuje zejména cévy, vazy, šlachy a kůži.

Udržuje obranyschopnost v harmonii

Reishi – královská houba tradiční čínské medicíny – pomáhá imunitnímu systému najít přirozený stupeň aktivity. Na jedné straně zvyšuje množství imunitních buněk bojujících proti všemu, co do těla nepatří. Na straně druhé přivádí obranyschopnost k harmonii.

Aktivuje imunitní buňky

Kozinec blanitý je dalším základním pilířem tradiční čínské medicíny. Chrání srdce a ledviny a je pro nás přínosný zejména díky aktivaci imunitních buněk. Stejně jako zinek nebo reishi je dobrým pomocníkem v tlumení škodlivých látek v těle.

Jak produkty používat?

Superior Magnesium

3 tobolky Superior Magnesium cca 60 minut před spaním nebo 30 minut před psychicky náročnou aktivitou.

Immunity+

2 tobolky Immunity+ najednou 1x denně dohromady s jídlem.

Superior Magnesium

Budu se s Superior Magnesium cítit po ránu lépe?

Podle našich průzkumů spokojenosti se většina uživatelů skutečně probouzí svěžejší. Lepší probuzení do nového dne je v podstatě to hlavní, k čemu bylo B.Side Superior Magnesium stvořeno. Váš pocit se ale samozřejmě odvíjí i od vaší celkové spánkové hygieny a také od množství stresové zátěže, které musíte v daném období čelit. Chcete se dozvědět více o spánkové hygieně? Stáhněte si zdarma náš ebook O spánku.

Trojúhelník

Je možné brát Superior Magnesium i přes den?

Rozhodně ano. Kdy ho budete užívat, záleží na vaší preferenci. Značná část našich zákazníků si jej oblíbila užívat přes den, za účelem udržení pozornosti, hladiny energie a jako prevenci proti stresu.

Trojúhelník

Cítím po obědě únavu. Může mi Superior Magnesium pomoci?

Únava po obědě je obvykle způsobena reakcí trávicího systému na těžší jídlo, bohaté na sacharidy. Nicméně magnesium, pomáhá právě sacharidy dobře využít a tím tuto reakci snižuje. Bioaktivní vitamin B6 pak pomáhá buňkám produkovat energii.

Trojúhelník

Mohu brát Superior Magnesium ráno?

Pokud vás čeká psychicky náročný den, bude pro vás jeho užití po ránu lepší.

Trojúhelník

Budu se díky Superior Magnesiu cítit méně ve stresu?

Redukce stresu je určitě něco s čím vám může pomoci. Je navržen tak, aby několika mechanismy zároveň pomáhal chránit mozek před nadměrnou aktivací. Nejen, že vás tímto ochrání před stresem. Dokonce vám pomůže klidněji myslet a soustředit se. Pokud se chcete o práci se stresem dozvědět více, stáhněte si náš ebook Umění relaxace.

Trojúhelník

Mohu si vzít B.Side Superior Magnesium před tréninkem?

Doporučujeme ho spíše jako regenerační doplněk, může být však vhodný pro tréninkové lekce se zvýšenými nároky na soustředění.

Trojúhelník

Proč obsahuje B.Side Superior Magnesium 30mg bioaktivního vitamínu B6 (p5p) na dávku, což se rovná 2142% RHP?

Vitamin B6 napomáhá přeměně tryptofanu na serotonin, známý jako “hormon štěstí”. Tím podporuje relaxaci a dostupnost melatoninu pro snadnější usínání a hlubší spánek. S větším množstvím p5p jsou tyto procesy efektivnější. Ve studiích, bylo bezpečně používáno i mnohem vyšší množství s pozitivními výsledky a všichni uznávaní výrobci na trhu používají dávku mnohonásobně převyšující RHP.

Trojúhelník

Proč používáme koenzymovaný vitamín B6 (p5p - pyridoxal-5-phosphate) místo obyčejného vitamínu B6 (pyridoxin)?

Než tělo může využít obyčejný vitamín B6, musí ho v játrech přeměnit na fosfátovou formu. P5p je fosfátová forma, která může být ihned využita a tak je její suplementace efektivnější. Existují vědecké důkazy, že 25mg p5p je účinnější než 300mg pyridoxinu.

Trojúhelník

Immunity+

V čem je B.Side Immunity+ lepší, než konkurenční přípravky?

B.Side Immunity+ obsahuje hned několik opravdu účinných látek. Používané látky jsou vysoké kvality (testováno v české laboratoři), v dostatečném množství a funkci imunitního systému podporují skrze několik různých mechanismů. K tomu všemu pozitivně působí na spoustu dalších aspektů vašeho zdraví (např. srdce a cévy, kůže, hladina cukru v krvi).

Trojúhelník

Existují nějaké vedlejší účinky spojené s užíváním B.Side Immunity+?

Vedlejší účinky se mohou vyskytovat u lidí alergických na houbu reishi. Může se jednat vyrážky, svědění nebo obtížnější dýchání. Pokud by se u vás něco takového objevilo, doporučujeme několik dní Immunity+ vynechat.

Trojúhelník

Může B.Side Immunity+ pomoci při prevenci nachlazení?

B.Side Immunity je navržen tak, aby podporoval imunitní systém a zdraví obecně. Nicméně, není možné garantovat, že vás před nachlazením zcela ochrání. Správná imunita může však pomoci tělu lépe bojovat proti různým infekcím, včetně nachlazení. Je však důležité dodržovat také další preventivní opatření, jako je časté mytí rukou a dodržování hygienických návyků.

Trojúhelník

Jak často bych měl/a užívat B.Side Immunity+?

Doporučuje se užívat B.Side Immunity+ pravidelně jako součást vaší denní rutiny. Doporučené dávkování je 2 kapsle denně. Je vhodné užívat je s jídlem a dostatečným množstvím vody.

Trojúhelník

Jak dlouho trvá, než začnu pozorovat účinky B.Side Immunity+?

Účinky B.Side Immunity+ se mohou lišit u jednotlivých osob a závisí na různých faktorech, včetně vašeho zdravotního stavu a životního stylu. Někteří lidé mohou pozorovat změny ve své imunitní odpovědi a pohodlí již po několika týdnech pravidelného užívání. Pro dosažení optimálních výsledků se doporučuje užívat B.Side Immunity+ pravidelně a dlouhodobě.

Trojúhelník

Může B.Side Immunity+ interagovat s jinými léky?

B.Side Immunity+ může zesílit efekt léků na ředění krve a snížení krevního tlaku. Může také nepříznivě reagovat s léky, které potlačují aktivitu imunitního systému. Pokud berete jakékoliv léky, konzultujte užívání našich produktů s lékařem.

Trojúhelník

Je B.Side Immunity+ vhodný pro děti?

B.Side Immunity+ je určen primárně pro dospělé.

Trojúhelník

Mohu užívat B.Side Immunity+ společně s jinými doplňky stravy?

Immunity+ byste neměli užívat dohromady s dalšími doplňky obsahujícími zinek. Naopak kombinace s dalšími doplňky B.Side je doporučená k dosažení maximálního pozitivního účinku.

Trojúhelník

Složení doplňku B.Side Superior Magnesium v jedné dávce (3 kapsle)

Magnesium Bisglycinate 280 mg *RHP 75 %
L-Theanin 380 mg **300 - 600 mg
B6 Pyridoxal 5-Phosphate 30 mg *RHP 2142 %

*RHP = referenční hodnota příjmu.
**300 - 600 mg odpovídá jedné denní dávce.

Složení doplňku B.Side Immunity+ v jedné dávce (2 kapsle)

Reishi extrakt 600 mg -
Astragalus extrakt 10:1 100 mg -
Zinek (bisglycinát zinečnatý) 15 mg 150% RHP*
Vitamin C (kyselina L-askorbová) 80 mg 100% RHP*
Měď (citrót měďnatý) 0,5 mg 50% RHP*

*RHP = referenční hodnota příjmu.

Uchovávejte mimo dosah dětí. Výrobek není vhodný pro děti, těhotné a kojící ženy. Výrobek nenahrazuje pestrou stravu.
Dodržujte doporučené denní dávkování. Skladujte v suchu a chladu. Užívání doporučujeme konzultovat s lékařem.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

B.Side nabízí vysoce kvalitní produkty, které podporují každodenní fyzické i psychické zdraví. Produkty dlouhodobě zlepšují kvalitu spánku, odolnost vůči stresu, soustředění a regeneraci.

Zpět do obchodu