Proč zrovna B•Side Superior Magnesium?

Váháte, zda se pro doplněk stravy B.Side Superior Magnesium rozhodnout? Ať už jste aktivní sportovec, vrcholový manažer, student, na kterého čeká náročné zkouškové nebo rodič na plný úvazek. V několika odstavcích níže se dozvíte, jak může pomoci právě vám a proč se dá bezpečně nazvat unikátním doplňkem stravy.

 

Klidný spánek

Kvalita spánku zásadně ovlivňuje kvalitu života. Chronický nedostatek kvalitního spánku může vyústit v řadu onemocnění a předčasnému stárnutí organismu. B.Side Superior Magnesium, díky velké dávce kvalitního magnesia, pomáhá prohlubovat spánek. K jeho výrobě jsme použili formu “bisglycinát” která je pro tělo skvěle využitelná a nemá žádné vedlejší účinky. Navíc obsahuje glycin, který pomáhá snížit tělesnou teplotu a tím usnadňuje usínání.
Bioaktivní vitamin B6, je důležitý pro přeměnu hormonů, které kvalitní spánek potřebuje. Také pomáhá usnout, ale zároveň vám pomáhá se ráno probudit. L-theanin podporuje mozkové alfa vlny důležité pro hluboký spánek a snění. Jedná se o unikátní kombinaci látek, které vám pomohou ráno vstát a užít si den naplno.

 


Úleva od stresu

Psychickou zátěž zažívá každý z nás. Ať už vás čeká těžká zkouška, důležitá schůzka, nebo toho zkrátka máte hodně, stres vám často znemožní být chvíli v klidu. Máte obavy a jste nervózní.
Tento stav má obvykle původ v tom, že cítíte nějakou hrozbu. Například vás vyhodí z práce, když nesplníte termín nebo naštvete partnera / partnerku, když neuvaříte večeři. Dále je vždy umocněn nedostatkem energie, resp. její nedostupnost k okamžitému využití v buňkách. Právě proto zažíváte při řešení problémů frustraci, když jste vyčerpaní. Navíc vidíte věci vždy více pesimisticky a tím pádem cítíte větší hrozbu.
Jedinečné složení B.Side Superior Magnesia pomáhá řešit oba tyto problémy. Magensium a l-theanin společně pozitivně ovlivňují vznik a síření nervových vzruchů v mozku, což mírní podvědomý pocit naléhavosti a s ním spojenou stresovou aktivaci těla. Vitamin B6 spolu s magnésiem pak zvyšují dostupnost energie pro buňky a brání tak frustraci a pesimistickým náladám. Vy pak můžete vše řešit v klidu nebo si oddechnout a nabrat síly na další aktivity.


Lepší soustředění

Potřebujete v klidu přemýšlet, ale hlava vás nenechá? Zklidnění mysli je jeden z účinků magnesia, na kterém je náš doplněk založen. Díky kombinaci s vitamínem B6 jsou jeho účinky zesíleny. Zároveň obě látky pomáhají snížit únavu a vyčerpání, které mohou negativně ovlivňovat volní činnost a tak překážet v soustředěné práci. L-theanin je pak známý jako látka podporující kreativitu. Zvyšuje schopnost koncentrace a učení a blokuje nadbytečnou mozkovou činnost, která může být způsobena například vysokou dávkou kofeinu. Váš mozek tak může pracovat pro vás, místo proti vám.

 


Rychlejší regenerace

Regenerace je často mylně vnímána, jako čistě svalová záležitost. Ve skutečnosti jde ale o velice komplexní proces opravy tkání a obnovy energie, řízený centrální nervovou soustavou. Lidské tělo a všechny jeho buňky v podstatě fungují ve dvou režimech, z nichž jeden je vždy dominantní. Buďto jsou stresovány, aby vydávaly energii (aktivace) a nebo jsou naopak stimulovány k odpočinku a načerpávání energie (regenerace). B.Side Superior Magnesium pomáhá aktivovat tzv. parasympatickou větev nervového systému, která zklidňuje mozek, srdeční a svalovou činnost, podporuje trávení a spánek. Tím dovoluje buňkám, aby přestaly energii vydávat, začaly ji naopak čerpat, ukládat a opravovaly se. Samotnou energii potřebnou pro opravy a další stres (včetně tréninku) můžete dodat jídlem, ale náš doplněk stravy vám pomůže zajistit, že bude v těle efektivně využita k regeneraci.

Zpět do obchodu